1
آرین میری

آرین میری

من سيد آرين ميرى فعاليت هنرى خودم رو از سال ٢٠١٥ آغاز نمودم .
على رغم تحصيل و فعاليت در رشته مهندسى عمران و عضويت در سازمان نظام مهندسى كشور ، علاقه به هنر و خلق آثار هنرى موجب شد همواره در طول اين چندين سال به فكر فعاليت به صورت حرفه اى در اين رشته باشم .
استارت اين فعاليت در دوران سربازى من رقم خورد و با خدمت در بخش اديت و تدوين آثار دوران جنگ ٨ ساله ايران و عراق بيش از پيش به حس خوب خودم به هنر و رشته هاى هنرى پى بردم .
بعد از گذروندن دوره هاى تخصصى و خريد تجهيزات به روز و حرفه اى در رشته عكاسى و فيلمبردارى در سال ٢٠٢٠ ، شركت Rmstudio رو با هدف توليد محتواى حرفه اى براى مشاغل و كسب و كارهاى اينترنتى و … جهت فعاليت در بخش ديجيتال ماركتينگ راه اندازى نمودم .
مفتخرم اعلام نمايم با وجود گذشت زمان كم از راه اندازى اين شركت ، اعتماد بسيارى از برندها و مشتريان عزيز رو جلب نموديم و حوزه فعاليت شركت Rmstudio رو با استخدام ساير افراد كاربلد و صاحب سبك گسترش داديم تا جائيكه اعضاى اين شركت از يك نفر در حال حاضر به يك خانواده ١٢ نفره تبديل شده و اميد است در زمان هاى آتى شرايط طورى پيش رود كه زمينه به كارگيرى و كارآفرينى براى تعداد بسيارى از جوانان و افراد خوش ذوق و با استعداد در شركت Rmstudio فراهم گردد .
هدف من به عنوان مديريت Rmstudio همواره توليد محتواى حرفه اى و عالى به مشتريان عزيز و لذت از هنر و خلق آثار هنرى بوده و خواهد بود .

Call Now Button